Space Coast Realty - Emily Merbitz
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 8 566 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  565 INDIAN BAY BOULEVARD, MERRITT ISLAND, FL 32953
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS SPACE COAST, 321-450-5600, Emily Merbitz
  I ri - 1 066 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6045 S Highway 1, Grant Valkaria, FL 32949
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Crown Realty, Becky Boncek
  I ri - 1 506 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  120 Richards Road, Melbourne Beach, FL 32951
  Listing Courtesy Of: Compass Florida, LLC., David Andai
  I ri - 891 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2346 N Lylewood Court, Melbourne, FL 32904
  Listing Courtesy Of: Dalton Wade Inc, Gary Poling
  I ri - 717 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1661 Admiralty Boulevard, Rockledge, FL 32955
  Listing Courtesy Of: Florida Homes Realty & Mortgage, Cara Mattingly
  I ri - 361 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7984 Bradwick, Melbourne, FL 32940
  Listing Courtesy Of: Charles Rutenberg Realty, Toni L Maupin
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  834 Angela Avenue #B, Rockledge, FL 32955
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Brevard, Lisa E Ramsey
  I ri - 1 450 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  694 Old Country Road SE, Palm Bay, FL 32909
  Listing Courtesy Of: Waterman Real Estate, Inc., Vera L Koon
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  975 VIRGINIA AVENUE, ROCKLEDGE, FL 32955
  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER REALTY, 407-696-8000, Andrea Graham Lopez
  I ri - 6 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8636 VILLANOVA DRIVE #1201, CAPE CANAVERAL, FL 32920
  Listing Courtesy Of: SHIPES AND LAWRENCE, INC., 386-804-3212, Kathleen Lawrence
  Take It From The Experts

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Emily Merbitz
  Numri i licencës: BK3291702
  The Merbitz Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bop1b9quvn2tj6gebrgg
  Space Coast Realty
  1980 N. Atlantic Ave. Suite 304 Cocoa Beach, FL 32931
  Zyrë

  Emily Merbitz
  Broker Associate, Team Owner BK3291702
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.